Ariël Jacobs gaat nieuwe uitdaging aan

© GVG

Na bijna vier seizoenen stopt Ariël Jacobs als jeugdcoördinator van de Pro League. Ariël gaat een nieuwe sportieve uitdaging aan bij OH Leuven.

Sinds januari 2019 was Ariël Jacobs binnen de Pro League het eerste aanspreekpunt voor de jeugdwerkingen van onze profclubs. Als ‘Head of Youth’ zette Ariël de professionalisering van de voetbalacademies voort.

Zo vernieuwde hij de jeugdlicenties, waardoor de opleidingen van onze clubs beter omkaderd zijn. Dat leverde bij onze clubs veel progressie op, zowel qua infrastructuur als op het vlak van medische en sportieve begeleiding. 

Ariël schreef onder meer ook de speelgerechtigdheidsvoorwaarden voor de U23-teams in de Challenger Pro League uit.

We bedanken Ariël voor zijn inzet en toewijding de afgelopen jaren en wensen hem veel succes bij zijn nieuwe avontuur aan Den Dreef. Eén ding is zeker: OH Leuven heeft met Ariël een straffe transfer te pakken.