Skip to main content
Pro League

Bob Madou verkozen in Raad van Bestuur KBVB

Bob Madou, CEO van Club Brugge, werd door de Raad van Bestuur van de Pro League aangeduid als nieuw lid van de Raad van Bestuur van de KBVB. Samen met Antwerp-CEO Sven Jaecques, Standard-CEO Pierre François en KV Mechelen-CEO Frank Lagast zal hij het profvoetbal vertegenwoordigen in het bestuur van de Koninklijke Belgische Voetbalbond. Samen met Sven Jacques zetelen zo dus opnieuw twee bestuurders zowel in de raad van bestuur van de Pro League als in die van de federatie, en verzekeren ze op die manier mee een goede afstemming tussen beide organisaties. 

De raad van bestuur van de KBVB evalueert en beslist over de strategie van de federatie en telt tien leden: twee onafhankelijke bestuurders, vier leden uit het amateurvoetbal en vier vertegenwoordigers van de profclubs.

Voor Bob Madou, die eerder ook actief was bij de Britse tennisfederatie en de VRT als marketing directeur, is de KBVB vertrouwd terrein; hij was immers van 2011 tot 2016 werkzaam bij de KBVB, o.m. als Business Director. De Pro League wenst Bob Madou veel succes bij het opnemen van dit mandaat.