Preview
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
Rangschikking
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 37 | 26 | 3 | 8 | 79 | 43 | 36 | |
| 2 | 49 | 37 | 24 | 10 | 3 | 61 | 21 | 40 |
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Brandon Mechele
Christian Burgess
Geslaagde passes
Brandon Mechele
Christian Burgess
De opstellingen zijn beschikbaar vanaf 1 uur voor het begin van de wedstrijd
Head to head
7
zeges
6
zeges
8
gelijkspelen
Gegevens sinds 2021 • Jupiler Pro League
Recente ontmoetingen
Union SG
Jupiler Pro League
2 - 1
Club Brugge
Union SG
Jupiler Pro League
1 - 0
Club Brugge
Club Brugge
Jupiler Pro League
1 - 0
Union SG
Union SG
Jupiler Pro League
0 - 0
Club Brugge
Club Brugge
Jupiler Pro League
0 - 1
Union SG
Reeks in de laatste wedstrijden
CLU
2
-0
SVV
Winst
wAND
1
-3
CLU
Winst
wGNT
0
-2
CLU
Winst
wCLU
6
-1
KVM
Winst
wUSG
2
-1
CLU
Verlies
vGegevens van: Jupiler Pro League
Seizoensstatistieken
Club Brugge
Union SG
Balbezit
61%
51%
Balbezit. Club Brugge: 61%. Union SG, 51%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
2,1
79
61
1,6
Doelpunten. Club Brugge: 79, per wedstrijd: 2,1. Union SG, 61, per wedstrijd: 1,6
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0,1
3
2
0,1
Penaltydoelpunten. Club Brugge: 3, per wedstrijd: 0,1. Union SG, 2, per wedstrijd: 0,1
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
11,9
440
413
11,2
Schoten. Club Brugge: 440, per wedstrijd: 11,9. Union SG, 413, per wedstrijd: 11,2
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
6
222
196
5,3
Schoten op doel. Club Brugge: 222, per wedstrijd: 6. Union SG, 196, per wedstrijd: 5,3
Schotnauwkeurigheid
50,45%
47,46%
Schotnauwkeurigheid. Club Brugge: 50,45%. Union SG, 47,46%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
554
20.497
15.752
425,7
Totale passes. Club Brugge: 20.497, per wedstrijd: 554. Union SG, 15.752, per wedstrijd: 425,7
Passnauwkeurigheid
86%
80%
Passnauwkeurigheid. Club Brugge: 86%. Union SG, 80%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
6,5
242
211
5,7
Hoekschoppen. Club Brugge: 242, per wedstrijd: 6,5. Union SG, 211, per wedstrijd: 5,7
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
10,6
394
341
9,2
Overtredingen. Club Brugge: 394, per wedstrijd: 10,6. Union SG, 341, per wedstrijd: 9,2
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
1,2
46
89
2,4
Buitenspel. Club Brugge: 46, per wedstrijd: 1,2. Union SG, 89, per wedstrijd: 2,4
Gele kaarten
53
85
Rode kaarten
2
2
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Brandon Mechele
Christian Burgess
Geslaagde passes
Brandon Mechele
Christian Burgess
Er is nog geen informatie beschikbaar voor de wedstrijd
Stand
Wedstrijdfase
Champions' Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 37 | 26 | 3 | 8 | 79 | 43 | 36 | |
| 2 | 49 | 37 | 24 | 10 | 3 | 61 | 21 | 40 | |
| 3 | 39 | 37 | 21 | 4 | 12 | 56 | 42 | 14 | |
| 4 | 29 | 37 | 14 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | |
| 5 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 52 | 51 | 1 | |
| 6 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 44 | 54 | -10 |
Europe Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 37 | 15 | 8 | 14 | 42 | 43 | -1 | |
| 2 | 33 | 37 | 14 | 12 | 11 | 55 | 53 | 2 | |
| 3 | 30 | 37 | 13 | 8 | 16 | 47 | 48 | -1 | |
| 4 | 30 | 37 | 13 | 10 | 14 | 48 | 53 | -5 | |
| 5 | 27 | 37 | 12 | 8 | 17 | 41 | 45 | -4 | |
| 6 | 19 | 37 | 9 | 9 | 19 | 37 | 57 | -20 |
Relegation Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 48 | 36 | 13 | 9 | 14 | 53 | 53 | 0 | |
| 2 | 41 | 36 | 10 | 11 | 15 | 53 | 58 | -5 | |
| 3 | 34 | 36 | 7 | 13 | 16 | 35 | 50 | -15 | |
| 4 | 25 | 36 | 5 | 10 | 21 | 31 | 62 | -31 |