Preview
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
Rangschikking
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 29 | 37 | 14 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | |
| 6 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 44 | 54 | -10 |
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Nilson Angulo
Fredrik Hammar
Geslaagde passes
Lucas Hey
Halhal
De opstellingen zijn beschikbaar vanaf 1 uur voor het begin van de wedstrijd
Head to head
16
zeges
6
zeges
11
gelijkspelen
Gegevens sinds 2008 • Jupiler Pro League
Recente ontmoetingen
KV Mechelen
Jupiler Pro League
1 - 2
RSC Anderlecht
KV Mechelen
Jupiler Pro League
1 - 0
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
Jupiler Pro League
3 - 1
KV Mechelen
RSC Anderlecht
Jupiler Pro League
4 - 1
KV Mechelen
KV Mechelen
Jupiler Pro League
1 - 3
RSC Anderlecht
Reeks in de laatste wedstrijden
GNT
1
-1
AND
Gelijkspel
gAND
1
-3
CLU
Verlies
vAND
1
-3
USG
Verlies
vSVV
2
-0
AND
Verlies
vKVM
1
-2
AND
Winst
wGegevens van: Jupiler Pro League
Seizoensstatistieken
RSC Anderlecht
KV Mechelen
Balbezit
53%
50%
Balbezit. RSC Anderlecht: 53%. KV Mechelen, 50%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
1,4
53
44
1,2
Doelpunten. RSC Anderlecht: 53, per wedstrijd: 1,4. KV Mechelen, 44, per wedstrijd: 1,2
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0,2
6
2
0,1
Penaltydoelpunten. RSC Anderlecht: 6, per wedstrijd: 0,2. KV Mechelen, 2, per wedstrijd: 0,1
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
10,3
382
275
7,4
Schoten. RSC Anderlecht: 382, per wedstrijd: 10,3. KV Mechelen, 275, per wedstrijd: 7,4
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
4,8
178
132
3,6
Schoten op doel. RSC Anderlecht: 178, per wedstrijd: 4,8. KV Mechelen, 132, per wedstrijd: 3,6
Schotnauwkeurigheid
46,6%
48%
Schotnauwkeurigheid. RSC Anderlecht: 46,6%. KV Mechelen, 48%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
445,6
16.487
15.240
411,9
Totale passes. RSC Anderlecht: 16.487, per wedstrijd: 445,6. KV Mechelen, 15.240, per wedstrijd: 411,9
Passnauwkeurigheid
81%
81%
Passnauwkeurigheid. RSC Anderlecht: 81%. KV Mechelen, 81%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
5,9
219
174
4,7
Hoekschoppen. RSC Anderlecht: 219, per wedstrijd: 5,9. KV Mechelen, 174, per wedstrijd: 4,7
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
10
371
416
11,2
Overtredingen. RSC Anderlecht: 371, per wedstrijd: 10. KV Mechelen, 416, per wedstrijd: 11,2
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
1,7
64
51
1,4
Buitenspel. RSC Anderlecht: 64, per wedstrijd: 1,7. KV Mechelen, 51, per wedstrijd: 1,4
Gele kaarten
90
78
Rode kaarten
6
1
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Nilson Angulo
Fredrik Hammar
Geslaagde passes
Lucas Hey
Halhal
Er is nog geen informatie beschikbaar voor de wedstrijd
Stand
Wedstrijdfase
Champions' Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 37 | 26 | 3 | 8 | 79 | 43 | 36 | |
| 2 | 49 | 37 | 24 | 10 | 3 | 61 | 21 | 40 | |
| 3 | 39 | 37 | 21 | 4 | 12 | 56 | 42 | 14 | |
| 4 | 29 | 37 | 14 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | |
| 5 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 52 | 51 | 1 | |
| 6 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 44 | 54 | -10 |
Europe Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 37 | 15 | 8 | 14 | 42 | 43 | -1 | |
| 2 | 33 | 37 | 14 | 12 | 11 | 55 | 53 | 2 | |
| 3 | 30 | 37 | 13 | 8 | 16 | 47 | 48 | -1 | |
| 4 | 30 | 37 | 13 | 10 | 14 | 48 | 53 | -5 | |
| 5 | 27 | 37 | 12 | 8 | 17 | 41 | 45 | -4 | |
| 6 | 19 | 37 | 9 | 9 | 19 | 37 | 57 | -20 |
Relegation Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 48 | 36 | 13 | 9 | 14 | 53 | 53 | 0 | |
| 2 | 41 | 36 | 10 | 11 | 15 | 53 | 58 | -5 | |
| 3 | 34 | 36 | 7 | 13 | 16 | 35 | 50 | -15 | |
| 4 | 25 | 36 | 5 | 10 | 21 | 31 | 62 | -31 |