Preview
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
Rangschikking
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 30 | 37 | 13 | 8 | 16 | 47 | 48 | -1 | |
| 4 | 30 | 37 | 13 | 10 | 14 | 48 | 53 | -5 |
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Scheidler
Nacho Ferri
Geslaagde passes
Aiham Ousou
Emin Bayram
De opstellingen zijn beschikbaar vanaf 1 uur voor het begin van de wedstrijd
Head to head
9
zeges
8
zeges
6
gelijkspelen
Gegevens sinds 2008 • Jupiler Pro League
Recente ontmoetingen
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
2 - 0
Sporting Charleroi
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
2 - 1
Sporting Charleroi
Sporting Charleroi
Jupiler Pro League
2 - 0
KVC Westerlo
Sporting Charleroi
Jupiler Pro League
4 - 3
KVC Westerlo
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
2 - 2
Sporting Charleroi
Reeks in de laatste wedstrijden
ATW
0
-1
CHA
Winst
wCHA
2
-0
GNK
Winst
wOHL
0
-2
CHA
Winst
wGNK
1
-1
CHA
Gelijkspel
gCHA
1
-2
SDL
Verlies
vGegevens van: Jupiler Pro League
Seizoensstatistieken
Sporting Charleroi
KVC Westerlo
Balbezit
49%
49%
Balbezit. Sporting Charleroi: 49%. KVC Westerlo, 49%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
1,3
47
48
1,3
Doelpunten. Sporting Charleroi: 47, per wedstrijd: 1,3. KVC Westerlo, 48, per wedstrijd: 1,3
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0,1
4
6
0,2
Penaltydoelpunten. Sporting Charleroi: 4, per wedstrijd: 0,1. KVC Westerlo, 6, per wedstrijd: 0,2
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
9,3
343
403
10,9
Schoten. Sporting Charleroi: 343, per wedstrijd: 9,3. KVC Westerlo, 403, per wedstrijd: 10,9
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
4,4
161
174
4,7
Schoten op doel. Sporting Charleroi: 161, per wedstrijd: 4,4. KVC Westerlo, 174, per wedstrijd: 4,7
Schotnauwkeurigheid
46,94%
43,18%
Schotnauwkeurigheid. Sporting Charleroi: 46,94%. KVC Westerlo, 43,18%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
391,1
14.470
14.541
393
Totale passes. Sporting Charleroi: 14.470, per wedstrijd: 391,1. KVC Westerlo, 14.541, per wedstrijd: 393
Passnauwkeurigheid
81%
80%
Passnauwkeurigheid. Sporting Charleroi: 81%. KVC Westerlo, 80%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
5,4
199
187
5,1
Hoekschoppen. Sporting Charleroi: 199, per wedstrijd: 5,4. KVC Westerlo, 187, per wedstrijd: 5,1
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
10,5
387
448
12,1
Overtredingen. Sporting Charleroi: 387, per wedstrijd: 10,5. KVC Westerlo, 448, per wedstrijd: 12,1
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
2,2
80
37
1
Buitenspel. Sporting Charleroi: 80, per wedstrijd: 2,2. KVC Westerlo, 37, per wedstrijd: 1
Gele kaarten
72
61
Rode kaarten
5
4
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Scheidler
Nacho Ferri
Geslaagde passes
Aiham Ousou
Emin Bayram
Er is nog geen informatie beschikbaar voor de wedstrijd
Stand
Wedstrijdfase
Champions' Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 37 | 26 | 3 | 8 | 79 | 43 | 36 | |
| 2 | 49 | 37 | 24 | 10 | 3 | 61 | 21 | 40 | |
| 3 | 39 | 37 | 21 | 4 | 12 | 56 | 42 | 14 | |
| 4 | 29 | 37 | 14 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | |
| 5 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 52 | 51 | 1 | |
| 6 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 44 | 54 | -10 |
Europe Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 37 | 15 | 8 | 14 | 42 | 43 | -1 | |
| 2 | 33 | 37 | 14 | 12 | 11 | 55 | 53 | 2 | |
| 3 | 30 | 37 | 13 | 8 | 16 | 47 | 48 | -1 | |
| 4 | 30 | 37 | 13 | 10 | 14 | 48 | 53 | -5 | |
| 5 | 27 | 37 | 12 | 8 | 17 | 41 | 45 | -4 | |
| 6 | 19 | 37 | 9 | 9 | 19 | 37 | 57 | -20 |
Relegation Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 48 | 36 | 13 | 9 | 14 | 53 | 53 | 0 | |
| 2 | 41 | 36 | 10 | 11 | 15 | 53 | 58 | -5 | |
| 3 | 34 | 36 | 7 | 13 | 16 | 35 | 50 | -15 | |
| 4 | 25 | 36 | 5 | 10 | 21 | 31 | 62 | -31 |