Preview
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
De opstellingen zijn beschikbaar vanaf 1 uur voor het begin van de wedstrijd
Head to head
9
zeges
15
zeges
10
gelijkspelen
Gegevens sinds 2009 • Jupiler Pro League
Recente ontmoetingen
KAA Gent
Jupiler Pro League
0 - 0
STVV
KAA Gent
Jupiler Pro League
1 - 2
STVV
STVV
Jupiler Pro League
3 - 1
KAA Gent
KAA Gent
Jupiler Pro League
2 - 0
STVV
STVV
Jupiler Pro League
1 - 1
KAA Gent
Reeks in de laatste wedstrijden
CLU
2
-0
SVV
Verlies
vSVV
2
-1
USG
Winst
wKVM
1
-4
SVV
Winst
wSVV
2
-0
AND
Winst
wGNT
0
-0
SVV
Gelijkspel
gGegevens van: Jupiler Pro League
Seizoensstatistieken
STVV
KAA Gent
Balbezit
54%
50%
Balbezit. STVV: 54%. KAA Gent, 50%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
1,5
56
52
1,4
Doelpunten. STVV: 56, per wedstrijd: 1,5. KAA Gent, 52, per wedstrijd: 1,4
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0,2
8
6
0,2
Penaltydoelpunten. STVV: 8, per wedstrijd: 0,2. KAA Gent, 6, per wedstrijd: 0,2
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
9,8
364
347
9,4
Schoten. STVV: 364, per wedstrijd: 9,8. KAA Gent, 347, per wedstrijd: 9,4
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
4,4
164
156
4,2
Schoten op doel. STVV: 164, per wedstrijd: 4,4. KAA Gent, 156, per wedstrijd: 4,2
Schotnauwkeurigheid
45,05%
44,96%
Schotnauwkeurigheid. STVV: 45,05%. KAA Gent, 44,96%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
475,4
17.591
15.822
427,6
Totale passes. STVV: 17.591, per wedstrijd: 475,4. KAA Gent, 15.822, per wedstrijd: 427,6
Passnauwkeurigheid
82%
81%
Passnauwkeurigheid. STVV: 82%. KAA Gent, 81%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
5,6
208
169
4,6
Hoekschoppen. STVV: 208, per wedstrijd: 5,6. KAA Gent, 169, per wedstrijd: 4,6
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
10,6
392
403
10,9
Overtredingen. STVV: 392, per wedstrijd: 10,6. KAA Gent, 403, per wedstrijd: 10,9
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
1,9
72
61
1,6
Buitenspel. STVV: 72, per wedstrijd: 1,9. KAA Gent, 61, per wedstrijd: 1,6
Gele kaarten
58
62
Rode kaarten
3
4
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Rihito Yamamoto
Siebe Van der Heyden
Geslaagde passes
Shogo Taniguchi
Siebe Van der Heyden
Er is nog geen informatie beschikbaar voor de wedstrijd
Stand
Wedstrijdfase
Champions' Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 37 | 26 | 3 | 8 | 79 | 43 | 36 | |
| 2 | 49 | 37 | 24 | 10 | 3 | 61 | 21 | 40 | |
| 3 | 39 | 37 | 21 | 4 | 12 | 56 | 42 | 14 | |
| 4 | 29 | 37 | 14 | 9 | 14 | 53 | 54 | -1 | |
| 5 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 52 | 51 | 1 | |
| 6 | 27 | 37 | 13 | 10 | 14 | 44 | 54 | -10 |
Europe Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 37 | 15 | 8 | 14 | 42 | 43 | -1 | |
| 2 | 33 | 37 | 14 | 12 | 11 | 55 | 53 | 2 | |
| 3 | 30 | 37 | 13 | 8 | 16 | 47 | 48 | -1 | |
| 4 | 30 | 37 | 13 | 10 | 14 | 48 | 53 | -5 | |
| 5 | 27 | 37 | 12 | 8 | 17 | 41 | 45 | -4 | |
| 6 | 19 | 37 | 9 | 9 | 19 | 37 | 57 | -20 |
Relegation Play-offs
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 48 | 36 | 13 | 9 | 14 | 53 | 53 | 0 | |
| 2 | 41 | 36 | 10 | 11 | 15 | 53 | 58 | -5 | |
| 3 | 34 | 36 | 7 | 13 | 16 | 35 | 50 | -15 | |
| 4 | 25 | 36 | 5 | 10 | 21 | 31 | 62 | -31 |