Preview
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
Rangschikking
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | Reeks | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | ||
| 6 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 14 | 2 |
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Vancy Mabanza
Emmanuel Mballa Amougou
Geslaagde passes
Andreas Spegelaere
Nathan Rôdes
De opstellingen zijn beschikbaar vanaf 1 uur voor het begin van de wedstrijd
Head to head
0
zeges
0
zeges
0
gelijkspelen
Challenger Pro League
Reeks in de laatste wedstrijden
PAT
3
-1
LOK
Verlies
vLOK
2
-0
GNT
Winst
wLOK
1
-1
EXC
Gelijkspel
gANF
2
-6
LOK
Winst
wFRB
3
-0
LOK
Verlies
vGegevens van: Challenger Pro League
Seizoensstatistieken
KSC Lokeren
FCV Dender EH
Balbezit
59%
45%
Balbezit. KSC Lokeren: 59%. FCV Dender EH, 45%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
2
16
12
1,5
Doelpunten. KSC Lokeren: 16, per wedstrijd: 2. FCV Dender EH, 12, per wedstrijd: 1,5
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0,3
2
1
0,1
Penaltydoelpunten. KSC Lokeren: 2, per wedstrijd: 0,3. FCV Dender EH, 1, per wedstrijd: 0,1
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
11,4
91
100
12,5
Schoten. KSC Lokeren: 91, per wedstrijd: 11,4. FCV Dender EH, 100, per wedstrijd: 12,5
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
5,5
44
45
5,6
Schoten op doel. KSC Lokeren: 44, per wedstrijd: 5,5. FCV Dender EH, 45, per wedstrijd: 5,6
Schotnauwkeurigheid
48%
45%
Schotnauwkeurigheid. KSC Lokeren: 48%. FCV Dender EH, 45%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
471,6
3.773
3.266
408,3
Totale passes. KSC Lokeren: 3.773, per wedstrijd: 471,6. FCV Dender EH, 3.266, per wedstrijd: 408,3
Passnauwkeurigheid
85%
82%
Passnauwkeurigheid. KSC Lokeren: 85%. FCV Dender EH, 82%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
6,5
52
51
6,4
Hoekschoppen. KSC Lokeren: 52, per wedstrijd: 6,5. FCV Dender EH, 51, per wedstrijd: 6,4
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
14,8
118
78
9,8
Overtredingen. KSC Lokeren: 118, per wedstrijd: 14,8. FCV Dender EH, 78, per wedstrijd: 9,8
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
1,3
10
12
1,5
Buitenspel. KSC Lokeren: 10, per wedstrijd: 1,3. FCV Dender EH, 12, per wedstrijd: 1,5
Gele kaarten
16
14
Rode kaarten
0
0
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Vancy Mabanza
Emmanuel Mballa Amougou
Geslaagde passes
Andreas Spegelaere
Nathan Rôdes
Er is nog geen informatie beschikbaar voor de wedstrijd
Stand
Wedstrijdfase
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | Reeks | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 23 | 7 | 16 | ||
| 2 | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | ||
| 3 | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 9 | 6 | ||
| 4 | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | 13 | -1 | ||
| 5 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 10 | 4 | ||
| 6 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 14 | 2 | ||
| 7 | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | ||
| 8 | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | 10 | -1 | ||
| 9 | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 13 | -2 | ||
| 10 | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | 17 | -3 | ||
| 11 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 16 | -3 | ||
| 12 | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | ||
| 13 | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 16 | -4 | ||
| 14 | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | 22 | -9 | ||
| 15 | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 17 | -10 |
Promotion
Degradatie
W: Gespeelde wedstrijdenG: Gewonnen wedstrijden=: Gelijke spelenV: Verloren wedstrijdenGD: Gemaakte doelpuntenTD: Tegendoelpunten+/-: Doelsaldo