Samenvatting
Verslag
Opstellingen
Head to head
Statistieken
Competitie
Wedstrijdgebeurtenissen
Wisdom Mike
16’
1
-
0Alexis Flips
1’
Eerste helft
Scheidsrechters
ScheidsrechterAnaik Jacoby
Assistent-scheidsrechter 1Lennert Jans
Assistent-scheidsrechter 2Hannes De Couvreur
Vierde officialBrent Staessens
32'
Fout
Overtreding van Jakke Van Britsom (Club Brugge II).
32'
Vrije trap
Joshua-Williame Nga Kana (Anderlecht II) krijgt een vrije trap op de linkervleugel.
29'
Hoekschop
Corner voorClub Brugge II. De bal gaat via Alexis Flips over de achterlijn.
28'
Fout
Overtreding van Noah Kalonji (Anderlecht II).
28'
Vrije trap
Naïm Amengai (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op de linkervleugel.
27'
Buitenspel
Buitenspel Club Brugge II. Samba Coulibaly met de pass, maar Andrej Vasovic staat buitenspel.
24'
Fout
Overtreding van Naïm Amengai (Club Brugge II).
24'
Vrije trap
Noah Kalonji (Anderlecht II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
21'
Fout
Overtreding van Gianluca Okon-Engstler (Club Brugge II).
21'
Vrije trap
Pape Aliya N'dao (Anderlecht II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
20'
Fout
Overtreding van Pape Aliya N'dao (Anderlecht II).
20'
Vrije trap
Mohamed Elbay (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
17'
Gele kaart
17'
Vrije trap
Check Koité (Anderlecht II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
17'
Fout
Overtreding van Wisdom Mike (Club Brugge II).
14'
Fout
Overtreding van Nunzio Engwanda-Ongena (Anderlecht II).
14'
Vrije trap
Al-Hassan Kamara (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
12'
Hoekschop
Corner voorClub Brugge II. De bal gaat via Kamiel Timmermans over de achterlijn.
10'
Schot naast doel
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Pape Aliya N'dao (Anderlecht II) vanaf de linkerkant van het doelgebied gaat bijna raak, maar te ver naar links. Op aangeven van Joshua-Williame Nga Kana met een voorzet.
10'
Vrije trap
Noah Kalonji (Anderlecht II) krijgt een vrije trap op zijn eigen helft.
10'
Fout
Overtreding van Jakke Van Britsom (Club Brugge II).
8'
Redding
Schot met links van Pape Aliya N'dao (Anderlecht II) gered door de keeper! De poging vanuit het midden van het strafschopgebied werd gestopt in het midden van het doel. Op aangeven van Alexis Flips.
8'
Vrije trap
Gianluca Okon-Engstler (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op de helft van de tegenstander.
8'
Fout
Overtreding van Alexander De Ridder (Anderlecht II).
7'
Fout
Overtreding van Joshua-Williame Nga Kana (Anderlecht II).
7'
Vrije trap
Mohamed Elbay (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op de rechtervleugel.
5'
Buitenspel
Buitenspel Anderlecht II. Kamiel Timmermans met de pass, maar Pape Aliya N'dao staat buitenspel.
4'
Fout
Overtreding van Ludovick Wola-Wetshay (Anderlecht II).
4'
Vrije trap
Jakke Van Britsom (Club Brugge II) krijgt een vrije trap op de helft van de tegenstander.
2'
Doelpunt
Alexis Flips
ANF1 -0 CB2
Doelpunt! Anderlecht II 1, Club Brugge II 0. Alexis Flips (Anderlecht II) uit een vrije trap, Schot met rechts in de linkerbovenhoek.
Doelpunt
ANF
1 - 0
CB2
Alexis Flips
1'
Fout
Hands van Axl De Corte (Club Brugge II).
1'
Schot naast doel
Gemiste doelpoging. Schot met rechts van Alexis Flips (Anderlecht II) van meer dan 30 meter gaat links naast het doel na een snelle counter.
Eerste helft begint.
De opstellingen zijn bekend en de spelers zijn begonnen met de warming-up.
Opstellingen
Wisselspelers
Coaches
Head to head
2
zeges
4
zeges
4
gelijkspelen
Gegevens sinds 2022 • Challenger Pro League
Recente ontmoetingen
Club NXT
Challenger Pro League
0 - 5
RSCA Futures
RSCA Futures
Challenger Pro League
2 - 2
Club NXT
RSCA Futures
Challenger Pro League
2 - 3
Club NXT
Club NXT
Challenger Pro League
3 - 0
RSCA Futures
RSCA Futures
Challenger Pro League
1 - 2
Club NXT
Reeks in de laatste wedstrijden
ANF
1
-0
CB2
Winst
wANF
1
-0
LSK
Winst
wANF
0
-2
EUP
Verlies
vFRB
3
-2
ANF
Verlies
vANF
2
-6
LOK
Verlies
vGegevens van: Challenger Pro League
Seizoensstatistieken
RSCA Futures
Club NXT
Balbezit
54%
61%
Balbezit. RSCA Futures: 54%. Club NXT, 61%
per wedstrijd
Doelpunten
per wedstrijd
1
8
14
1,8
Doelpunten. RSCA Futures: 8, per wedstrijd: 1. Club NXT, 14, per wedstrijd: 1,8
per wedstrijd
Penaltydoelpunten
per wedstrijd
0
0
2
0,3
Penaltydoelpunten. RSCA Futures: 0, per wedstrijd: 0. Club NXT, 2, per wedstrijd: 0,3
per wedstrijd
Schoten
per wedstrijd
8,3
66
66
8,3
Schoten. RSCA Futures: 66, per wedstrijd: 8,3. Club NXT, 66, per wedstrijd: 8,3
per wedstrijd
Schoten op doel
per wedstrijd
3,4
27
34
4,3
Schoten op doel. RSCA Futures: 27, per wedstrijd: 3,4. Club NXT, 34, per wedstrijd: 4,3
Schotnauwkeurigheid
40%
51%
Schotnauwkeurigheid. RSCA Futures: 40%. Club NXT, 51%
per wedstrijd
Totale passes
per wedstrijd
476,4
3.811
4.436
554,5
Totale passes. RSCA Futures: 3.811, per wedstrijd: 476,4. Club NXT, 4.436, per wedstrijd: 554,5
Passnauwkeurigheid
84%
86%
Passnauwkeurigheid. RSCA Futures: 84%. Club NXT, 86%
per wedstrijd
Hoekschoppen
per wedstrijd
5,5
44
35
4,4
Hoekschoppen. RSCA Futures: 44, per wedstrijd: 5,5. Club NXT, 35, per wedstrijd: 4,4
per wedstrijd
Overtredingen
per wedstrijd
13
104
125
15,6
Overtredingen. RSCA Futures: 104, per wedstrijd: 13. Club NXT, 125, per wedstrijd: 15,6
per wedstrijd
Buitenspel
per wedstrijd
1,3
10
13
1,6
Buitenspel. RSCA Futures: 10, per wedstrijd: 1,3. Club NXT, 13, per wedstrijd: 1,6
Gele kaarten
21
15
Rode kaarten
1
1
Spelerstatistieken
Gewonnen duels
Alexander De Ridder
Milan Robberechts
Geslaagde passes
Ludovick Wola-Wetshay
Denis Odoi
Teamstatistieken
Topstatistieken
Grote kansen:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Totale schoten:RSCA Futures 4 versus Club NXT 0
4
0
Totale passes:RSCA Futures 77 versus Club NXT 215
77
215
Overtredingen:RSCA Futures 6 versus Club NXT 6
6
6
Corners:RSCA Futures 0 versus Club NXT 2
0
2
Balbezit:RSCA Futures 27 versus Club NXT 73
27%
73%
Aanval
Grote kansen gescoord:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Grote kansen gemist:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Aanrakingen in zestien:RSCA Futures 6 versus Club NXT 4
6
4
Overtredingen in laatste derde:RSCA Futures 2 versus Club NXT 3
2
3
Buitenspel:RSCA Futures 1 versus Club NXT 1
1
1
Schoten
Totale schoten:RSCA Futures 4 versus Club NXT 0
4
0
Schoten op doel:RSCA Futures 2 versus Club NXT 0
2
0
Schoten naast:RSCA Futures 2 versus Club NXT 0
2
0
Schoten geblokkeerd:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Lat/paal:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Schoten in zestien:RSCA Futures 2 versus Club NXT 0
2
0
Schoten buiten zestien:RSCA Futures 2 versus Club NXT 0
2
0
Verdediging
Totale tackles:RSCA Futures 7 versus Club NXT 5
7
5
Tackles gewonnen:RSCA Futures 6 versus Club NXT 5
6
5
Blokkades:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Onderscheppingen:RSCA Futures 4 versus Club NXT 3
4
3
Teruggewonnen ballen:RSCA Futures 19 versus Club NXT 18
19
18
Recuperaties:RSCA Futures 4 versus Club NXT 4
4
4
Duels
Duels gewonnen:RSCA Futures 24 versus Club NXT 17
24
17
Grondduels gewonnen:RSCA Futures 20 versus Club NXT 15
20
15
Luchtduels gewonnen:RSCA Futures 4 versus Club NXT 2
4
2
Geslaagde dribbels:RSCA Futures 8 versus Club NXT 4
8
4
Passes
Totale passes:RSCA Futures 77 versus Club NXT 215
77
215
Nauwkeurige passes:RSCA Futures 57 (74%) versus Club NXT 188 (87%)
57 (74%)
188 (87%)
Eigen helft:RSCA Futures 38 versus Club NXT 128
38
128
Tegenstander helft:RSCA Futures 43 versus Club NXT 90
43
90
Nauwkeurige lange ballen:RSCA Futures 8 (44%) versus Club NXT 10 (50%)
8 (44%)
10 (50%)
Nauwkeurige voorzetten:RSCA Futures 2 (50%) versus Club NXT 0 (0%)
2 (50%)
0 (0%)
Inworpen:RSCA Futures 8 versus Club NXT 5
8
5
Aanrakingen in zestien:RSCA Futures 6 versus Club NXT 4
6
4
Discipline
Gele kaarten:RSCA Futures 0 versus Club NXT 1
0
1
Rode kaarten:RSCA Futures 0 versus Club NXT 0
0
0
Keepen
Reddingen:RSCA Futures 0 versus Club NXT 1
0
1
Doeltrappen:RSCA Futures 2 versus Club NXT 3
2
3
Spelerstatistieken
Algemeen
Stand
Wedstrijdfase
| Club | PTN | W | G | = | V | DV | DT | +/- | Reeks | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 23 | 7 | 16 | ||
| 2 | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 12 | 4 | 8 | ||
| 3 | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | ||
| 4 | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 9 | 6 | ||
| 5 | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 16 | 16 | 0 | ||
| 6 | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 15 | -2 | ||
| 7 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 10 | 4 | ||
| 8 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 14 | 2 | ||
| 9 | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 14 | -2 | ||
| 10 | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 17 | -3 | ||
| 11 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 18 | -4 | ||
| 12 | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | 16 | -4 | ||
| 13 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | ||
| 14 | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9 | 17 | -8 | ||
| 15 | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | 22 | -9 |
Promotion
Degradatie
W: Gespeelde wedstrijdenG: Gewonnen wedstrijden=: Gelijke spelenV: Verloren wedstrijdenGD: Gemaakte doelpuntenTD: Tegendoelpunten+/-: Doelsaldo