Skip to main content
NL
FSR

Pro League organiseert op 16 oktober Stadium Summit

Het stadionvraagstuk is er één dat alle Belgische voetbalfans én veel burgers bezighoudt. Wat maakt dat onze clubs het zo moeilijk hebben om nieuwe stadions te zetten of grote verbouwingen te doen?

Samen met Agoria organiseert de Pro League op 16 oktober een Stadium Summit. Op de vooravond van het verkiezingsjaar 2024 maken we de balans op van de stadion- en infrastructuurdossiers in ons land. 

We stellen met partner Het Nieuwsblad ook de belangrijkste bevindingen voor uit het fanonderzoek over stadioninfrastructuur en bespreken de conclusies in een panel met Mehdi Bayat, Philippe Bormans, Peter Croonen, Manu Leroy, Ben Weyts en Lorin Parys.

Daarnaast is de Stadium Summit ook een ontmoetingsmoment tussen profclubs en ondernemingen. De Belgische industrie is toonaangevend in sport- en belevingstechnologie en -infrastructuur. Samen met Agoria laten we onze clubs kennis kunnen maken met onze ondernemingen die internationaal de maatstaf bepalen in infrastructuur en technologie.